Chcete texty, které budou informovat, přesvědčovat a prodávat? Pomohu vám nejen s editací vašich stávajících textů (SEO copyediting). Na základě vašich požadavků vytvořím také texty zcela nové (copywriting). V případě zájmu provádím také korektury textů.

Copywriting

Pokud nemáte žádné vlastní texty, připravím podle vašich požadavků a zadání nové unikátní texty na míru (copywriting), jako součást optimalizace pro vyhledávače – ať už pro vaše stávající webové stránky, nebo pro chystané kampaně či připravované microsites a v mnoha dalších případech.

Při copywritingu se vytváří unikátní text, a to co do obsahu, tak i z hlediska struktury. Kvalitní obsah je samozřejmě na prvním místě, avšak neméně důležité je také dodržovat pravidla SEO (šikovná formulace a vhodná hustota klíčových slov, správné formátování textu apod.). Výstupem by měl být text, který bude zajímavý pro čtenáře stejně jako pro fulltextové vyhledávače.

Díky copywritingu vznikne:

  • unikátní text, který je čtivý a dokáže čtenáře přesvědčit
  • text, který „zaujme“ také vyhledávače

Máte-li zájem o nové texty, stačí mi k tomu pouze poslat zadání, případně příslušné podklady či předlohy.

TIP: Vymyslím vám také originální popisky zboží do vašeho e-shopu!

copywriting-2

Korektury textů

Určitě chcete, aby vaše webové stránky působily profesionálně a důvěryhodně. Překlepy či gramatické chyby však mohou „vyzařování“ webu výrazně snižovat a dokonce odrazovat vaše potenciální zákazníky či obchodní partnery. Stejnou škodu mohou napáchat také firemní dokumenty a korespondence, reklamní texty, PR články, tiskové zprávy a další firemní texty (letáky, katalogy apod.) či popisky zboží v e-shopech, ve kterých se vyskytují jakékoli překlepy nebo chyby.

Chcete-li mít jistotu, že veškeré vaše texty jsou překlepů a chyb prosty, nechte je projít pečlivou korekturou. U webových textů mi stačí dodat URL adresy konkrétních stránek/podstránek, které chcete nechat „zkouknout“. Texty si stáhnu, provedu korektury a vše vám pošlu zpět e-mailem. Jestliže potřebujete prověřit textové dokumenty před jejich uveřejněním, pošlete mi příslušné soubory rovnou e-mailem.

S korekturami textů získáte:

  • bezchybné texty pro váš web, e-shop nebo jakékoli tiskové materiály
  • skvělou vizitku, že si na věcech dáváte záležet a umíte doladit i sebemenší detaily (které jsou velmi důležité – celek se přece skládá z detailů :-))
  • případně pokud chcete kromě korektury textů nechat upravit vaše texty také z hlediska jejich optimalizace pro vyhledávače, vyzkoušejte SEO copyediting

Gramatiku i stylistiku vám v závislosti na vzájemné dohodě opravím buď přímo, nebo pomocí sledování změn v dokumentu označím překlepy, chyby a upravené výrazy.